حاج احمد
نظر کاربران
امتیاز به کتاب
۸۵,۰۰۰ تومان
رقعی
۳۴۴
۱۱۴۶۱
1401
۹۷۸۶۰۰۸۸۵۷۸۴۶
خرید نسخه چاپی
نسخه الکترونیک
نسخه صوتی

معرفی کتاب حاج احمد
کتاب حاج احمد، نوشتۀ محمدحسین علی‌جان‌زاده، روایتی است داستان‌گونه از زندگی شهید احمد کاظمی، از کودکی تا پرواز. خاطرات ناگفته و جدید از زوایای زندگی، دوران کودکی تا مبارزات انقلابی حاج‌احمد، خاطرات دوران آموزش‌های چریکی در سوریه و لبنان، حضور پرماجرا در کردستان، چگونگی عزیمت به جنوب و تشکیل تیپ هشت نجف اشرف، حضور در عملیات‌های مختلف و رشادت‌های این شهید بزرگوار از ویژگی‌های این اثر است.
گزیدۀ متن
سفارش کرده بود که کنار حسین خرازی دفنش کنند؛ جایی که می گفت: «اینجا دری از درهای بهشته» و این در برایش باز شد. قاسم سلیمانی هم به درون قبر رفت و درون گوش احمد زمزمه کرد. قسمش داد به حضرت زهرا(س): «تویی که عشق حسین(علیه‌السلام) داری! از خدا برای من هم بخواه. احمد، قرارمون که یادت نرفته؟! احمد، مَرده و قولش، منتظر خبرت می‌مونم. قول می‌دم راهت رو ادامه بدم و دست فرمانده رو از همیشه پرتر کنم. فقط براتِ شهادت من‌و هم از آقا امام حسین بگیر!»

جهت مشاهده و تهیه دیگر آثار نویسنده کلیک کنید.

بی‌نام
کتاب مفیدی هست
بی‌نام
﷽ کامل‌ترین کتاب درباره حاج احمد کاظمی،این کتاب‌است،کتابی که از کودکی تا شهادت حاجی را در چندین فصل روایت می‌کند،ایام نمایشگاه این کتاب را به افراد مختلف توصیه کردم و شک ندارم که برای‌شان جز بهترین کتاب ها خواهد بود. روایت دوره های مختلف زندگی حاج احمد را در این کتاب می‌خوانید از دستگیری توسط ساواک تا لبنان رفتن حـاجی و دوران سخت کردستان تا تشکیل تیپ هشت نجف اشرف و حتی عملیات قادر در دوران دفاع مقدس، نویسنده مجموعه خاطرات حاجی را خیلی خوب و پشت سر هم به صورت روایت داستانی در کتاب آورده است.
کتب دیگر محمدحسین علیجان زاده روشن
کتب دیگر انتشارات شهید کاظمی
ما رادر شبکه های اجتماعی دنبال کنید