حاج احمد
نظر کاربران
امتیاز به کتاب
۲۲۰,۰۰۰
۱۶۵,۰۰۰ تومان
رقعی
۳۴۴
۵
1402
۹۷۸۶۰۰۸۸۵۷۸۴۶

معرفی کتاب حاج احمد
کتاب حاج احمد، نوشتۀ محمدحسین علی‌جان‌زاده، روایتی است داستان‌گونه از زندگی شهید احمد کاظمی، از کودکی تا پرواز. خاطرات ناگفته و جدید از زوایای زندگی، دوران کودکی تا مبارزات انقلابی حاج‌احمد، خاطرات دوران آموزش‌های چریکی در سوریه و لبنان، حضور پرماجرا در کردستان، چگونگی عزیمت به جنوب و تشکیل تیپ هشت نجف اشرف، حضور در عملیات‌های مختلف و رشادت‌های این شهید بزرگوار از ویژگی‌های این اثر است.
گزیدۀ متن
سفارش کرده بود که کنار حسین خرازی دفنش کنند؛ جایی که می گفت: «اینجا دری از درهای بهشته» و این در برایش باز شد. قاسم سلیمانی هم به درون قبر رفت و درون گوش احمد زمزمه کرد. قسمش داد به حضرت زهرا(س): «تویی که عشق حسین(علیه‌السلام) داری! از خدا برای من هم بخواه. احمد، قرارمون که یادت نرفته؟! احمد، مَرده و قولش، منتظر خبرت می‌مونم. قول می‌دم راهت رو ادامه بدم و دست فرمانده رو از همیشه پرتر کنم. فقط براتِ شهادت من‌و هم از آقا امام حسین بگیر!»

جهت مشاهده و تهیه دیگر آثار نویسنده کلیک کنید.

بی‌نام
کتاب مفیدی هست
بی‌نام
﷽ کامل‌ترین کتاب درباره حاج احمد کاظمی،این کتاب‌است،کتابی که از کودکی تا شهادت حاجی را در چندین فصل روایت می‌کند،ایام نمایشگاه این کتاب را به افراد مختلف توصیه کردم و شک ندارم که برای‌شان جز بهترین کتاب ها خواهد بود. روایت دوره های مختلف زندگی حاج احمد را در این کتاب می‌خوانید از دستگیری توسط ساواک تا لبنان رفتن حـاجی و دوران سخت کردستان تا تشکیل تیپ هشت نجف اشرف و حتی عملیات قادر در دوران دفاع مقدس، نویسنده مجموعه خاطرات حاجی را خیلی خوب و پشت سر هم به صورت روایت داستانی در کتاب آورده است.
کتب دیگر محمدحسین علیجان زاده روشن
کتب دیگر انتشارات شهید کاظمی
ما رادر شبکه های اجتماعی دنبال کنید