*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

کتاب مخفی

روایتگر سفر مخفیانه یک کتاب از مدینه به سمت ایران است
12,000 تومان


درباره کتاب:
عنوان: کتاب مخفی

نویسنده: مجید پورولی کلشتری
ناشر: جمکران
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
تعداد صفحات: 108 صفحه
شابک: 9789649736549

در این داستان، ماهان یک ایرانی است که برای شفای چشم های کور فرزندش شهر به شهر در پی طبیب میگردد. به او خبر می‌رسد که در مدینه پیامبری از جانب خدا نازل شده و اعجاز می‌کند. او به قصد شفای چشمان فرزندش به مدینه می‌رود و در آخر فرزند او شفا پیدا می‌کند. ماهان که حین طول سفرش در جریان واقعه غدیر خم قرار گرافته بود، شروع به نوشتن تاریخ سفر خود و همچنین آخرین حج رسول خدا و ماجرای غدیر خم می‌کند. ماهان راهی ایران می‌شود تا ایرانیان را از واقعه غدیر آگاه سازد اما در بین راه بصورت اتفاقی متوجه توطئه کفار برای ترور پیامبر اکرم می‌شود. کفار که در صدد از میان برداشتن ماهان، و جلوگیری از رسیدن خبر غدیر خم به ایران، بر می‌آیند به تعقیب او می پردازند…

برشی از کتاب:
«این را بار ها گفته ‏ام و خندیده‏ اید؛ علی بشر نیست، او از ما جداست، با ما یکی نیست. چشمانِ او پشت دیوارها و درها و درونِ سینه‏ ها را می‏‌بیند. دستانِ او کوه را مثل پیاله‌‏ای سفالین جا به جا می‏‌کند. زبانِ او بُرنده و گزنده و اعجاب ‏آور است. شیر را می‏‌ترساند و فولاد را نرم می‏‌کند. علی بشر نیست. یتیمان عرب دوستش دارند و پهلوانان عرب از او می‏‌هراسند. این‏ها قصّه نیست خالد. من جنگاوری علی را دیده‌‏ام. من رجز خواندنِ او را شنیده‏‌ام. من دربارة جنگِ خونین او با اجنّه شنیده‌‏ام. من نه از خودِ علی، که از بادِ چرخش ذوالفقارش می‏‌ترسم، آری؛ دشمن او هستم و مرگِ او را منتظرم. امّا این‏گونه نیست که محمّد بمیرد و تو در میدان‏گاه برقصی و علی تماشا کند. هنوز چرخ اوّل رقصت تمام نشده، زنان و کودکانت بر خاک قبرت نشسته‌ ‏اند و برایت قرآن می‏‌خوانند!»
 

محصولات مشابه
  دست های مهربان

  دست های مهربان

  10,000 تومان
  پس از چهل سال

  پس از چهل سال

  17,000 تومان
  حکمت های جاوید

  حکمت های جاوید

  20,000 تومان
  کتاب مخفی

  کتاب مخفی

  12,000 تومان
  ایوان ملک دفتر سوم:‌ شاه نجف

  ایوان ملک دفتر سوم:‌ شاه نجف

  20,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي