*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

مراسم قرعه کشی پویش مطالعاتی رضا مهر همزمان با ایام محرم با حضور جمعی از فعالین رسانه، مسئول کانون راه انقلاب، نویسنده کتاب  و... در محل هیات یامهدی عج مسجد حضرت موسی بن جعفر علیه السلام واوان برگزار شد.

کتاب عارف 12 ساله  روایتی از مادرانه های مادر شهیدیست که برای شهادت فرزندش دعا کرد تا او به آرزویش برسد.


رضا پناهی عارف 12 ساله ای ایست که شگرف ترین و عظیم ترین صحنه های از خود گذشتگس را در عمر کوتاه خود به نمایش گذاشت...
 ستاره درخشان کلاس اول راهنمایی که عظمت روحی او به تنهایی می تواند عالمی را روشن کند.


شهید رضا پناهی پیش از اعزام به جبهه از مادر خود می خواهد نوار کاستی برایش تهیه کند و در آن نوار کاست وصیت نامه صوتی خود را ضبط می کند و از مادر میخواهد که بعد از شهادتش نوار را گوش بدهد و مادر شهید معتقد است که اگر این وصیت نامه صوتی از رضا وجود نداشت شاید برخی باور نمی کردند که این نوجوان چنین حوزه اندیشه ای و چنین جهانبینی خاصی داشته باشد.

این پویش مطالعاتی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و با محوریت کتاب عارف 12 ساله از اسفند 98 آغاز و در مرداد 98 خاتمه و  برگزیدگان آن مشخص شد.

مسابقه کتابخوانی عارف 12ساله  از همان ابتدا با استقبال کم نظیر مخاطبان رو به رو شد و طی مدت کوتاه دوماهه بیش از 27 هزار نسخه از این کتب توزیع شد.


این مسابقه با  تعداد 3700 نفر شرکت کننده  به پایان رسید که بیش از 700 نفر از این افراد به سوالات مسابقه پاسخ صحیح داده و در نهایت 75 نفر از شرکت کنندگان به عنوان برگزیدگان مسابقه مشخص شدند.
 این پویش زیر نظر انتشارات شهید کاظمی و با همکاری مراکز پخش و کتاب فروشی های سطح کشور  برگزار شد.

برای این پویش 72 کارت هدیه 2میلیونی ریالی و 100 میلیون ریال برای سه نفر  جایزه  نظر گرفته شده بود. که اسامی برگزیدگان جوایز آن به شرح زیر به برندگان مسابقه تقدیم می گردد

دریافت فایل حاوی اسامی برندگان مسابقه

 

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي