*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

در آستانه اربعین حسینی کتاب سربلند(روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی) توسط خانواده شهید، دوستان و همرزمانش در مسجد فاطمه الزهراء(س) روستای محروم دورک رونمایی می شود.

کتاب سربلند به قلم محمدعلی جعفری نوشته و توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. که خانواده و هم رزمانش برای رونمایی از این کتاب طی دو روز به روستایی سفر می کنند که مردمش شهید و دوستان جهادگرش را به تلاش و کوشش برای برپایی یک مسجد می شناسند.
روستای دورک که در پشت کوه فریدونشهر اصفهان قرار دارد همان روستایی است که شهید حججی با دوستانش در موسسه شهید کاظمی چند تابستان را در قالب اردوهای جهادی برای ساخت مسجد فاطمه زهراء سلام الله علیها درآنجا سپری کردند و سه تابستان، پیش از تابستانِ سرخ زندگیش کار ساختِ مسجد فاطمه زهرا سلام الله علیها به پایان رسید.
بخشی از خاطرات شیرین جهادی شهید حججی که در کتاب «سربلند» به چاپ رسیده است از سفرهای جهادی او به روستاهای آن منطقه است و دوستانش به یاد خاطراتش در جمع مردان و زنانی است که جهاد محسن حججی را به چشم دیده اند میهمان خواهند بود.
در این برنامه دو روزه که در روزهای 26 و 27 مهرماه صورت می گیرد درآمد حاصل از فروش کتاب سربلند جهت ساخت مسجد روستای کمرون که سال قبل مراحل شروع ساختش آغاز گردیده هزینه خواهد شد.
همچنین پایگاه بسیج روستای وستگان بنام شهید محسن حججی افتتاح شده و تعداد دویست بسته مواد غذایی بین خانواده های روستاهای کمرون، وستگان، دورک، وزوه و کاهگانک توزیع خواهد شد.
برنامه بعدی جهادی موسسه شهید کاظمی ان شالله ایجاد جاده برای روستای حیران است که داری 300 نفر از خانواده سادات هستند و این روستا فاقد آب برق و جاده است و در دمای بسیار پایین بین کوههای پر برف زاگرس زندگی سختی را سپری می کنند.
شما هم به این مراسم دعوتید...

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي