*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

به گزارش سایت من و کتاب به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا، شهدای مدافع حرم زینبیون به شجاعت و مقاومت در دفاع از حرم‌های اهل بیت ع شهره می باشند.. این مدافعان حرم در عین شجاعت نه تنها  در کشور خودشان بلکه در رسانه ها هم مظلوم‌اند
در حالی که  شیعیان پاکستانی در کشور خودشان در گیر جنگ های داخلی با جریانات تکفیری و ضد اسلام و شیعه  هستند اما باتوجه به مظلومیت اسلام و شیعیان اسلام، تکلیف خود می دانند که در دفاع از حریم اهل بیت ع در مقابل جریانات تکفیری و سلفی حضور یابند و از اسلام و حریم اهل بیت دفاع کنند. 

نشر شهید کاظمی که به عنوان ناشر تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شناخته شده مدتی است که در حوزه کتب مدافعان حرم خوش درخشیده است و بیش از 20 عنوان کتاب در این زمینه منتشر کرده است.

 این انتشارات با توجه به دغدغه و  تکلیفی که بر عهده خود میداند اقدام به تدوین چندین کتاب از شهدای مدافع حرم پاکستانی  نموده است که در حال تکمیل می باشد و به زودی منتشر و روانه بازار نشر می‌ شود.

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي