*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

کتاب «عمامه‌های خاکی» روایتی متفاوت از تعامل فقه و خدمت و شهادت در گذری از زندگی ده طلبه شهید توسط «نشر شهید کاظمی» منتشر شد.

«عمامه‌های خاکی» خاطرات متفاوت ده تن از شهدای طلبه دفاع مقدس است که با تلفیق فقه و خدمت مدال شهادت را نصیب خود کردند.

رهبری معظم انقلاب بارها در دیدار طلاب و روحانیون از کلید واژه خدمت استفاده کردن و فرمودن طلاب باید سنگ صبور مردم باشند و خدمت‌رسانی به مردم را در هیچ شرایطی فراموش نکنند که این سنت حسنه هم از علمای سلف حوزه به دست ما رسیده است که همواره روحانیت باید در خدمت مردم باشد و گره‌های آنان را باز کند.

حتی زمانی که آقا سید ابوالحسن اصفهانی به محضر حضرت ولیعصر (عج) مشرف می‌شود آن‌حضرت می‌فرمایند: آقای اصفهانی احتیاجات مردم را برطرف کنید ما شما را یاری می‌کنیم در مسائل.

چندسالی است دشمن انقلاب با استفاده از حربه‌های مختلفی سعی بر جدایی مردم از روحانیت اصیل و انقلاب اسلامی داشته است که یکی از این حربه‌ها ایجاد شبهه‌هایی همچون اینکه روحانیت در دفاع مقدس شرکت نداشته با این حال که این قشر بیشترین شهید را با توجه به جمعیت قشری خودش تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

در این کتاب به گوشه‌ای از خدمات شهدای طلبه اشاره شده است که می‌تواند برای طلاب حوزه‌های علمیه مناسب باشد و الگویی برای عموم مردم نیز باشد.

این کتاب به کوشش مسعود مختاری در 224 صفحه توسط نشر شهید کاظمی منتشر شده و در سی و یکمین نمایشگاه ببن المللی کتاب تهران رونمایی و عرضه می‌گردد.

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي