*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

حمید خلیلی مدیر انتشارات شهید کاظمی که صبح امروز به عنوان ناشر برگزیده در بخش جنبی معرفی شد، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، از اهدای هدیه خود به خانواده شهدای مدافع حرم خبر داد و گفت: از آنجا که سخنانی مبنی بر اینکه چرا با هزینه جمهوری اسلامی به مدافعان حرم کمک می‌شود، در نظر گرفتم که هدیه‌ای مادی که دریافت می‌کنم را به شهدای مدافع حرم کمک کنم.

وی افزود: با این نیت این هدیه را که پول جمهوری اسلامی نیست و پول خودمان است و برای کسب این میزان درآمد در نشر باید یکسال فعالیت کرد تا به این سود برسیم، با افتخار به شهدای مدافع حرم و رزمندگان مدافع حرم اهدا کردیم و به زودی این هدیه را به حاج قاسم سلیمانی تقدیم می‌کنیم تا ایشان به دست خانواده شهدای مدافع حرم برساند.

خلیلی در ادامه گفت: اگر صبر و مقاومت خانواده شهدای مدافع حرم و ایثار شهدا نبود، ما در امنیت نمی‌توانستیم به نشر و فعالیت فرهنگی بپردازیم.

بر اساس این گزارش، موسسه شهید کاظمی پس از عروج سردار نجف، شهید حاج احمد کاظمی به منظور زنده نگهداشتن یاد این شهید والامقام و همچنین احیای امر ایثار و شهادت راه اندازی شد تا در بستر فرهنگی بتواند نسل جوان و نوجوان را با ارزشهای اصیل انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آشنا کند.

این نشر از ابتدای فعالیت خود از سال 1391 توانسته عناوین متعددی در زمینه های دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی، استکبارستیزی، تربیتی، خانواده، سبک زندگی اسلامی ایرانی و ... منتشر کند که بسیاری از آنها تاکنون به چاپ های متعدد رسیده و مجموع شمارگان کتاب های نشر شهید کاظمی به رقمی بالغ بر نیم میلیون نسخه می رسد، که این نشان از میزان استقبال عمومی به کتب منتشر شده این موسسه دارد.

فعالیت و روسنگری در زمینه برجام یکی از رئوس فعالیت این نشر است که تاکنون آثار متنوعی در این حوزه منتشر کرده است. سراب برجام، راز آنچه مرقوم داشته اید، هلی برن از پشت میز، توقف ممنوع و ... برخی از عناوین کتاب های این موسسه در ارتباط با برجام است.

همچنین این ناشر به عنوان یکی از ناشران فعال در عرصه دفاع مقدس و همچنین مدافعان حرم است.

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي