*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

کتاب پرچم های برافراشته
بهترین کتاب جهت شناخت موثرترین جنبش ها و جریانهای فکری معاصر جهان اسلام
جهان اسلام طی دهه های اخیر آبستن تحولات و انقلاب های بزرگ فکری، فرهنگی و اجتماعی بوده است که جنبش ها و جریان های فکری معاصر در جهان اسلام، نقش به‌سزایی را در این تحولات ایفا کرده اند. جنبش هایی که تأثیرات فراوانی را در کشورها و حتی فراتر از مررزهای جغرافیایی در جهان اسلام و در سطح بین‌المللی به همراه داشته اند.
از این رو تحلیل صحیح از وقایع و تحولات جهان اسلام در عصر حاضر و پیش بینی مسیر حرکت توده ها، ملل و جریان های مؤثر در آینده در گرو شناخت صحیح از ریشه ها، تفکرات، شخصیت ها و اهداف این جنبش ها و جریان های فکری است. يكي از راه های شناخت عمیق تر این تفکرات و شخصیت ها، مراکز مطالعاتی و فرهنگی جهان اسلام است. این مراکز که تنها چند دهه از زمان فعالیت  آن ها می گذرد ولی توانسته اند تأثیر فراوانی در فضای فکری و فرهنگی جهان اسلام بگذراند.
کتاب پرچم‌های برافراشته  معرفی اجمالی برخی از مؤثرترین جنبش‌ها و جریان‌های فکری معاصر است که به کوشش احمد ربیعی‌فر و محمد ابراهیم‌نژاد در 240 صفحه و قطع رقعی و قیمت 10000تومان توسط انتشارات شهیدکاظمی به‌چاپ رسیده است.
در بخش اول کتاب کوشیده شده است که علاوه بر ارائه شناخت نسبت به مهم ترین عوامل، ریشه ها و عقاید مؤثرترین جنبش ها و جریان های فکری معاصر در جهان اسلام، شخصیت های عمده در این جریان ها نیز معرفی شده و مهم¬ترین اقدامات و اهداف هر جنبش ارائه گردد که هر بخش شامل مقدمه ای جهت معرفی کلی جنبش، بررسی زمینه های تأسیس جنبش و ارائه اطلاعاتی کلی از مهم ترین اهداف، اقدامات و رهبران هر جنبش می باشد. شایان ذکر است که در برخی از این جنبش¬ها مانند جنبش انصار بیت المقدس در مصر به دلیل تازه تأسیس بودن این جنبش ها، از برخی سایت های اینترنتی جهت استناد استفاده شده است که این امر به دلیل نبود مدرک مکتوب در این زمینه در زمان نگارش این کتاب بوده است.
در بخش دوم کتاب به معرفی مهمترین مراکز فکری و فرهنگی جهان عرب پرداخته شده است. ملاک انتخاب این مراکز میزان تاثیرگذاری این مراکز در سطح منطقه میی باشد. در این بخش تلاش شده است علاوه بر معرفی، گرایش های سیاسی و زمینه های فعالیت این مراکز نیز نشان داده شود. ضرورت شناخت این مراکز از آنجاست که تحقیقات و پژوهش های انجام شده در این مراکز بصورت مستقیم بر اصحاب رسانه و حتی سیاستمداران تاثیرگذار می باشد.

علاقه‌مندان می توانند جهت تهیه این کتاب به سایت من و کتاب مراجعه کنند.
www.manvaketab.ir
و یا از طریق شماره تلفن های
02537840844 الی 6
همچنین کتابفروشی های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور
آدرس دفتر مرکزی و پخش شهیدکاظمی
قم/خیابان معلم/مجتمع ناشران طبقه اول واحد 131

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي