*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

«هر که با محسن چشم تو چشم می­‌شد، محسن سریع نگاهش را می­‌دزدید. این موضوع او را خیلی ناراحت کرده بود. بالاخره به محسن گفت: خاله جون چرا چشمای قشنگت را از من می­‌دزدی؟ از دستم ناراحتی؟ کار اشتباهی کردم؟ سید محسن با همان وقار و متانت آمیخته به شوخی­‌اش گفت: نه خاله جون! از خودم می­‌ترسم، می­‌ترسم نگاه کردن برام عادی بشود. اون وقت خیلی راحت به نامحرم نگاه می­‌کنم....»

کتاب «امانتی» نیم نگاهی است به زندگی و اوج بندگی سردار شهید سیدمحسن‌ موسوی که به همت سمانه‌ قائدامینی و پریسا اباذری به نگارش در آمده و در قالب مجموعه «اوج بندگی» توسط موسسه‌ شهید کاظمی و موسسه‌ میقات‌ انصار به‌چاپ رسیده است.

شهیدسیدمحسن‌موسوی از جمله شهدایی بود که در دوران رژیم طاغوت نیز فعالیت­ داشت و با شروع جنگ تحمیلی وارد جبهه­‌های حق علیه باطل شد و با توجه به نسبت فامیلی که با شهیدخرازی، فرمانده گردان خود داشته، این موضوع را پنهان می­‌کند تا همچون بسیجی خالص و بدون در نظر گرفتن این امتیاز با بقیه تفاوتی نداشته باشد.

در بخش دیگری از این کتاب آمده است: «آمد و آمد تا کنارش ایستاد. دید سید محسن با لباسی از جنس نور و حریر در کنارش ایستاده. سید محسن گفت: بابا یادتون می‌آید گفتم همسرم رو انتخاب کردم؟ می‌خواین نشونتون بدم؟ پرده‌ای از نور بینشان حائل شد. پرده کنار رفت. پشت پرده.....»

این رزمنده در سحرگاه روز جمعه 13 بهمن 1365 در عملیات کربلای 5 در خاک شلمچه با اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل آمد. در پایان این کتاب وصیت‌نامه­ شهید نیز آورده شده است. این کتاب در 120 صفحه با قیمت  6000تومان به چاپ رسیده است. علاقه‌مندان برای تهیه­ این کتاب می­‌توانند به سایت من‌و‌کتاب مراجعه کنند.

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي