*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

دیکشنری را باز کردم و به‌دنبال لغات می‌گشتم، پدر از راه رسیدند، خودم را جمع‌وجور کردم و سلام عرض کردم، پدر نگاهی به کتابی که در دست داشتم انداختند و پرسیدند: می‌دانی شیطان به انگلیسی چه می‌شود؟ نمی‌دانستم. ایشان لغت انگلیسی را گفتند. وقتی دیکشنری را چک کردم. دقیقا همان کلمه بود. حتی به ذهن من که پسر کوچکشان بودم هم نمی‌رسید که پدر که همیشه با کتاب‌های قرآن و نهج‌البلاغه مأنوس هستند، چطور به زبان انگلیسی هم مسلط هستند.
این پدر بزرگوار آیت‌الله شیخ‌ محمدمهدی‌هادی تألهی همدانی می باشد، ایشان سال 1279 در خانواده‌ای مذهبی، از پنجره همدان، دیده به‌جهان گشود. پدرش آیت‌الله شیخ مرتضی تألهی از سالکان پرآوازه بود و به لطف این انتساب، شیخ محمد هادی از همان ابتدای نوجوانی توانست در محضر بزرگانی چون آیت‌الله میرزا علی آقا خلخالی، شیخ محمد بهاری، حاج سید علی عرب و آیت‌الله حیدر کسب فیض کند. بعدها مدرسه زنگنه همدان مرکز تحقیق و تدریس شیخ محمدهادی شد و آثار گران‌بهایی از جمله حواشی بر قواعد انصاری، حواشی به متاجر شیخ، شرحی بر مجموعه حاج ملاهادی سبزواری، رساله‌ای در معرفت نفس، رساله‌ای در برکات و مشتبهات قرآن مجید، رساله‌ای درباره حضرت مهدی(عج)، رساله‌ای در تعقیبات نماز، رساله‌ای در فضیلت روز جمعه و رساله‌ای در رد صوفیه را تألیف کرد.
کتاب محرم راز، می‌کوشد، عارف گمنام معاصر مرحوم آیت الله شیخ محمد هادی تالهی همدانی را به نسل جوان معرفی کند. عارفی که ایت الله بهجت درباره او فرموده بودند: آیندگان قدر او را خوهند شناخت و آیت الله حسن‌زاده آملی فرمودند: من در تألهی فانی شدم. زندگی نامه، ویژگی‌های شخصیتی، کرامات، از منظر بزرگان و برخی اندیشه‌ها و گفتارها و دستورالعمل‌ها بخش‌هایی از این کتاب هستند. در بخش معرفی اندیشه‌ها، گزیده‌ای از نوشتارها و گفتارهای این عارف برجسته در 7 موضوع نماز، ولایت اهل بیت، سیروسلوک، مباحث سیاسی اجتماعی، مرگ، دنیا و تفکر آورده شده است. این کتاب دارای دو ضمیمه است. ضمیمه اول گذری اجمالی بر عارفان و عالمان همدان در طول تاریخ است که حدود 50 عارف و عالم همدان طی 10 قرن اخیر را معرفی اجمالی می‌کند. ‌‌‌‌ضمیمه دوم مروری بر حیات عالم عارف مرحوم آیت الله سیدمحمد حسینی آقانجفی همدانی است. وی از دوستان نزدیک مرحوم تألهی است و در نجف اشرف تحصیل نموده است. او از شاگردان عارف بزرگ مرحوم سیدعلی قاضی است. در این بخش گوشه‌هایی از زندگی و خاطرات وی از اساتیدش در نجف‌اشرف بیان گردیده مجموعه کتاب  هادی یک هزارو یک کلام از مکتوبات شیخ محمد هادی تألهی است که در سال 86 منتشر شده است.
این کتاب به نویسندگی حسین ایزدی و توسط موسسه‌شهیدکاظمی با قیمت 120000 ریال در 342 صفحه منتشر شده است
جهت تهیه این کتاب می‌توانید به سایت من‌وکتاب  www.manvaketab.ir مراجعه نمایید.
www.manvaketab.ir
و یا از طریق شماره تلفن های
02537840844 الی 6
همچنین کتابفروشی های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور
آدرس دفتر مرکزی و پخش شهیدکاظمی
قم/خیابان معلم/مجتمع ناشران طبقه اول واحد 131
 

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي