*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

لَنْ يَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکافِرينَ عَلَي الْمُؤْمِنينَ سَبيلاً
گروهی برای مصاحبه به اردوگاه‌های اسرای عراق می‌رفتند و با اسرا در مورد وضعیت اردوگاه‌ها و رفتار بعثی‌ها صحبت می‌کردند. به حاج‌آقا ابوترابی رسید، همه بعثی‌ها می‌ترسیدند چون همه هر نوبت حاج‌آقا را زیر شکنجه‌های سخت و کشنده قرار داده بودند. یکی از شکنجه هایشان این بود که جمجه‌ی ایشان را با میخ سوراخ کرده بودند و تا بعد از اسارت هم آثار جراحت و عفونتش باقی بود.
از ایشان پرسیدند که اینجا وضعیت چگونه است و شکنجه می‌شوید؟ در کمال ناباوری ایشان از پاسخ دادن طفره رفتند و پاسخ منفی دادند. سرهنگ عراقی که متعجب شده بود، از حاج‌آقا پرسیدند: من خودم تو را شکنجه‌های زیادی کردم چرا در مصاحبه نگفتی؟!
حاج آقاگفتند: من کاری به صدام و بعثی‌ها ندارم اما عراق یک کشور مسلمان است و ما هم مسلمانیم و این گروه مسیحی و اجنبی بودند و نباید باعث شویم دیگران بر مسلمانان مسلط شوند.
سید مجتبی هاشمی به جمع آوری خاطرات همنشینی آزاده، حاج غلامرضا نوشادی با مرحوم علی اکبر ابوترابی  در کتاب همنشین گل پرداخته است. این کتاب خاطرات آقای نوشادی  از قبل از اعزام به جبهه و مردم روستای خوزی تا جبهه و اسارت و آشنایی ایشان با مرحوم ابوترابی می باشد. علاوه بر وجود با برکت و موثر مرحوم ابوترابی، یکی از شخصیت های موثر دیگر زندگی ایشان شهید احمد حجتی از شهدای نجف آباد اصفهان است که به عنوان سرباز معلم در خوزی مشغول تدریس می شود و با آموزش ها و فعالیت های خود مردم را به جریان های انقلاب و ضد شاه مرتبط می سازد و در دوران جنگ هم مردم و جوانان و نوجوانان تشویق به حضور در جبهه می کند و در نهایت با شهادتش تعداد شهدای خانواده حجتی به پنج تن می رسد.
کتاب همنشین گل در 336 صفحه و با قیمت 120000ریال در قطع رقعی توسط موسسه شهید کاظمی به چاپ رسیده است.
در قستی از کتاب آمده است:
زخم‌های روضه‌خوان
مدتی بود که دیگر زخم‌ها و بیماری‌ها او را از پا درآورده بود. مصطفی همان روضه‌خوان روزهای محرم در اسارت، که صدای گرم و پرسوزش همیشه در گوشمان طنین‌انداز است. مصطفی همیشه در محرم و صفر به‌خاطر برگزاری مراسم‌های عزاداری و روضه‌خوانی بیشترین شکنجه‌ها را می‌شد. شدیدترین شکنجه‌ها که تا سال‌ها بعداز آزادی هم آثارش بود و همان زخم‌ها باعث شهادتش شد. مصطفی امیری همیشه روی نماز اول وقت و خواندن نوافل تأکید داشت. او بعد از آزادی زندگی‌اش را وقف رسیدگی به امور آزادگان و حل مشکلاتشان نمود و بسیار علاقه‌مند به حضور در سنگرهای جنگ لبنان و همراهی با حزب‌الله را داشت که سوغات‌های اسارت، امانی ندادند و به‌درجه رفیع شهادت نائل آمد.
علاقه‌مندان می¬توانند جهت تهیه این کتاب به سایت من و کتاب مراجعه کنند.
www.manvaketab.ir
و یا از طریق شماره تلفن های
02537840844 الی 6
همچنین کتابفروشی های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور
آدرس دفتر مرکزی و پخش شهیدکاظمی
قم/خیابان معلم/مجتمع ناشران طبقه اول واحد 131

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي