*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

آنچه همه به دنبالش هستیم.
(کتابی ویژه برای گروه‌های فرهنگی نوجوانان و جوانان)
امروز اگر کلمه‌هایی چون relaxation(ریلکسیش) و آرامش را در فضای مجازی جستجو کنیم خواهیم دید که سایت‌ها و مراکز مختلفی به ارائه راهکارها و نظریه‌های روانشناسی پرداخته‌اند. مؤثر  و کاربردی بودن این نظریه‌ها را باید در جامعه و بین مردم جست‌وجو کرد.
بیشتر مردم برای دست‌یابی به آرامش راه‌هایی را می‌پسندند که بتوانند به‌‌وسیله آن یا صورت مسئله‌های روزانه‌شان را پاک کنند یا حداقل برای مدت زمانی بتوانند به مسائل فکر نکنند. اما چیزی که مردم امروزه به آن نیاز دارند حل مسائل و دست‌یابی به آرامش پس از آن است. ذهن مردم امروز درگیر شایعات، شبهات و حتی مسائل اقتصادی و سیاسی است که ابعاد مختلف زندگی افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در اولین گام برای برخورد با این مسائل و در نهایت رسیدن به آرامش، یافتن فرمولی ساده ،کاربردی و مبتنی بر آموزه‌های دینی است. «مهدی مطهری» در «کتاب آرامش قلبی؛ گمشده بشریت» توانسته است با زبانی ساده و بر مبنای تحقیقات کارشناسی گروه‌های تبلیغی فرمولی ارائه دهد تا هر قشر جامعه با این فرمول بتواند در تصمیم‌گیری‌ها، در مورد مسائل و شبهات، به‌راحتی درست‌ترین انتخاب را داشته باشد. کتابی بسیار مناسب برای کارگروه‌های فرهنگی و تبلیغی و جز اولین مهارت‌هایی که باید به قشر نوجوان و جوان جامعه آموزش داده شود.
گاهی انسان آرزوهایی در سر می‌پروراند که در نگاه اول دست‌نیافتنی است. مثلاً اینکه همیشه در طول زندگی خویش پیروز باشیم؛ اینکه همیشه احساس شادکامی و شادی درونی داشته باشیم؛ حتّی اگر در ظاهر دچار آشفتگی باشیم. اینکه انسان موفّقی باشیم آنهم به صورت همیشگی و واقعی؛ اینکه همیشه از هر چه رنگ تعلّق پذیرد آزاد باشیم و هیچگاه احساس نیازمندی واقعی به سایر انسانها را نداشته باشیم؛ اینکه هیچگاه و هیچگاه دچار افسردگی نشویم و برای همیشه از مشکلات روحی و روانی فاصله بگیریم؛ حتی اگر در اوج تنهایی بسر بریم.
آری! برخی اینها را فقط منحصر در افسانه‌ها و فیلمهای اسطوره‌ای میدانند. اما باید باور کنید که اینها به راحتی دست‌یافتنی هستند. آنهم با همان قید همیشگی و مستمر در طول زندگی. آنهم بصورت واقعی نه ساختگی.
امکان رسیدن به این جایگاه در این کتاب بصورت منطقی و عقلانی اثبات میشود. تعاریف اشتباه از معنای انسان موفق، پیروز و خوشبخت را در این کتاب در کنار معانی صحیح ارائه کرده و روش دستیابی به آن بیان میشود. به انسان توانایی انتخاب مسیر صحیح در دوراهیها را می‌دهد. اعتماد به نفس، خودباوری، شادکامی و روحیه‌ی مناسب در برخورد با مشکلات را به ارمغان می‌آورد.
انسان می‌تواند با مطالعه این کتاب و عمل به محتوای آن از دام افراط و تفریط رهایی یابد و شخصیتی واحد برای خویش در زندگی انتخاب کند. قدرت شناخت حق و حقیقت را یافته و روحیه‌ی مناسبی در برخورد با باطل کسب کند.
در این کتاب سعی شده است عالیترین مفاهیم، به زبان ساده و فراخور حال بسیاری از مخاطبین اهل مطالعه ارائه شود.
هم‌چنین این کتاب به دلایل ذیل می‌تواند محتوای فرهنگی بسیار مناسبی برای طلّاب و مبلّغین محترم با مخاطبین جوان باشد:
1. ارائه‌ی کارشناسی شده‌ی مطالب و جهت‌دهی به پرسشها و پاسخها
2. جلوگیری از اتلاف وقت مبلّغین و مخاطبین ایشان با پالایش سؤالات و شبهات بی‌فایده
3. ایجاد نظم و هدف در بررسی شبهات و پرسش ‌ها و پاسخها
4. تربیت صحیح جوانان با تفکر و عقاید دینی
5. ایجاد روحیه‌ی تعبّد و ایمان به خداوند تعالی
6. ارائه‌ی فرمولی ساده برای تصمیم‌گیری در دوراهیها و چندراهیهای زندگی
7. نمایش خلاصه‌ی محتواها با کمک عکس و نمودار
8. آشنایی با قسمتهایی از اصول عقاید و ایدئولوژیهای صحیح اسلامی
9. شناسایی وجه اشتراکِ برخی شبهاتِ به روز و پاسخ به آنها
10. آدرسهای مطالب برای مطالعه‌ی بیشتر و مطالب سنگین‌تر در پاورقیهای کتاب برای مخاطبین با سطح علمی بالاتر
11. و... 
این کتاب در 144 صفحه با قیمت 5500 تومان توسط موسسه شهیدکاظمی و به نویسندگی مهدی مطهری به‌چاپ رسیده است.
علاقه‌مندان می¬توانند جهت تهیه این کتاب به سایت من و کتاب مراجعه کنند.

www.manvaketab.ir
و یا از طریق شماره تلفن های
02537840844 الی 6
همچنین کتابفروشی های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور
آدرس دفتر مرکزی و پخش شهیدکاظمی
قم/خیابان معلم/مجتمع ناشران طبقه اول واحد 131

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي