*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

پویش مطالعاتی روشنا برای درس آموزی و آشنایی همگان با ابعاد مختلف قیام جاودانه حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) و ترویج فرهنگ کتابخوانی، درحرکتی مردمی و با همیاری ناشر، مراکز پخش و کتابفروشان با صرف نظر نمودن از حقوق مادی و کاهش قیمت از 17000 تومان به 6000 تومان، کتاب نامیرا را به مردم گرامی تقدیم میکند. در همین راستا جوایز ارزنده ای نیزمانند سفر به عتبات عالیات، موبایل، تبلت و ... نیز به خوانندگان گرامی اهدا می شود برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه شرکت در مسابقه به وبسایت جشنواره فرهنگی روشنا مراجعه نمایید.
علاقه مندان به تهیه کتاب به صورت پیامکی می توانند با ارسال عدد 72 یا کلمه نامیرا به سامانه پیام کوتاه 3000141441 این کتاب را در اسرع وقت تهیه نمایند. همچنین میتوانید از طریق سایت من و کتاب  www.manvaketab.ir  و با مراجعه به صفحه کتاب نامیرا در این سایت اقدام به ثبت سفارش و تهیه کتاب نمایید. این کتاب درمراکز پخش کتاب فردا، شهید کاظمی، پاتوق کتاب، ترنجستان، کتابستان و پخش فدک هم اکنون موجود است.
به لطف خدا کانال تلگرامی هم

https://telegram.me/rushanacampaignراه اندازی شده که این کانال در نظر دارد اخبار، اطلاعات، برش های طلایی کتاب و دلنوشته ها و نقد و نظرات مطالعه کنندگان رو انتشار دهد. گفتنی است رمان نامیرا به قلم صادق کرمیار و توسط انتشارات نیستان منتشر شده است. این کتاب در چند سالی که از انتشار آن می گذرد خوش درخشیده و چشم اهالی کتاب و کتابخوانی را گرفته است.

بیش از هر چیز اسم کتاب است که خواننده را مشغول می کند؛ ابتدا به ذهن می رسد «نامیرا» فقط اسمی هنری است که برای جلب مخاطب انتخاب شده و یا ناشر و نویسنده خواسته اند ابهام داستان را زیاد کنند. اما کتاب را که تا انتها بخوانی معلوم می شود «نامیرا» ریشه در مفهوم «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» دارد. مفهومی که می گوید پهنه ی سرزمین کربلا به اندازه ی کل زمین وسعت پیدا کرده و عاشورا همیشه نمیراست.

«نامیرا» داستانی شخصیت محور است؛ رمانی با خرده روایت هایی از تغییر روش، هدف، آرزو و عاقبت آدم ها. این روزگار است که آدم ها را در محک انتخاب شدن و انتخاب کردن می گذارد و نویسنده ی نامیرا فقط تصویرساز صادق این رویدادهاست. نویسنده ی
کتاب را به سبک رمان های کلاسیک با شروعی آرام آغاز می کند، تصویرسازی می کند، شخصیت ها را یک به یک وارد داستان می کند، آن ها را معرفی می کند و با داستان پیش می برد. «نامیرا» اسیر اختلاف روایت های تاریخی نشده و البته از عقبه ی تحقیقی
درستی بهره برده است.

این اثر درباره دختر و پسری جوانی است که بین سرداران بزرگ برای حمایت از امام حسین (ع) و یزید تردید دارند؛ در ادامه داستان، این دو جوان طی استدلال های مختلف به حقانیت امام حسین (ع) پی می برند.نویسنده، رمان «نامیرا» را در قالب یک فیلمنامه پانزده قسمتی نوشته و برای نوشتن این داستان از آثار تحلیلی که درباره امام حسین (ع) و قیام او نوشته شده بهره جسته و کتاب های مقاتل را مطالعه کرده است.

چرا امام حسین (ع) ناگهان در صحنه کربلا تنها شدند؟ چرا همان ها که با نامه های التماس آمیز خود از ایشان دعوت کرده بودند، به جای دست بیعت، شمشیرهای شقاوت از نیام جهالت برکشیدند؟ راز و رمز دگردیسی مردم کوفه چه بود؟ آیا از ابتدا دروغ گفته بودند یا در صحنه های پرمخاطره کم آوردند و بر پیمان خویش پا نهادند؟ چرا از میان یک لشکر و سپاه یکی حر در آمد و دیگری عمر سعد؟ چرا امام حسین (ع) با این که مردم کوفه را می شناختند باز هم دعوت آنان را پذیرفتند و با همه خاندان گرامی شان به کوفه رفتند؟ چگونه امکان دارد مردمی که امام را با شور و اشتیاق به کوفه دعوت کردند در مدتی اندک، یا در مقابل ایشان شمشیر می زنند یا شرمنده و ترسان فرار می کنند تا چشم در چشم امام نشوند؟ پاسخ بسیاری از معماهای عاشورا و کربلا را می توانید در رمان تاریخی و تحلیلی نامیرا پیدا کنید.

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي