*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

جزوه خط قرمز
بهترین محک برای ارزیابی میزان موفقیت مذاکرات هسته ای و متن برجام، بررسی میزان انطباق آن با خطوط قرمز تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب است.
رهبر معظم  انقلاب حدود 20 خط قرمز برای مذاکره کنندگان تعیین فرمودند. در این جزوه به بررسی 9 مورد از این خطوط قرمز و نقض آن ها در برجام پرداخته شده است. این موارد از مواردی هستند که خطوط قرمز مشخص شده از سوی ایشان نقض گردیده اند.
این جزوه با قیمت 20000ریال منتشر شده و از سایت من و کتاب قابل تهیه می باشد

در خصوص مذاکرات هسته ای و نقد آن تا کنون چندین کتاب ارزشمند منتشر شده که می توان به آنها اشاره نمود:

1- عقب نشینی ممنوع    
اثر طلبه مجاهد شهید مهدی مطلبی است که به بررسی سخنان و مواضع مقام معظم رهبری پیرامون مذاکرات هسته ای در دولت یازدهم می پردازد. این کتاب بیانات رهبری از مرداد 92 تا فروردین 94 را بررسی نموده است.
پس از عروج شهید مطلبی به تکمیل این اثر پرداخته و بیانات معظم له از فروردین تا مرداد در زمینه مذاکرات نیز به کتاب افزوده شده است.
ویراست سوم عقب نشینی ممنوع با بیش از 240 صفحه و اضافات 100 صفحه ای، حاوی بیانات مقام معظم رهبری از مرداد 92 تا مرداد 94 در زمینه مذاکرات هسته ای در دولت یازدهم است. کتاب عقب نشینی ممنوع در مدت کوتاهی به دوازده چاپ رسید.

2- راز آنچه مرقوم داشته اند
اثر طلبه مجاهد شهید مهدی مطلبی در این کتاب به سیر تا پیاز مذاکرات ایران با 1+5 و غنی‌سازی هسته‌ای پرداخته شده است.
این کتاب خواننده را با تعاریف در بحث هسته‌ای، غنی‌سازی و ... آشنا می‌کند و به نوعی می‌توان گفت که مولف از سیر تا پیاز مذاکرات هسته‌ای را در «راز آنچه مرقوم داشته‌اند» گرد آورده است.
«راز آنچه مرقوم داشته‌اند» عنوان کتابی است که نام آن از عبارت ابتدایی نامه رهبر انقلاب در پاسخ به نامه حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران پس از توافق ژنو در تاریخ آذر 1392 است.
نامه‌ای که رئیس جمهور در آن به دستاوردهای توافق ژنو اشاره کرده بود و برای رهبر انقلاب ارسال کرده بود و رهبری نیز با عبارت «دستیابی به آنچه مرقوم داشته‌اید ...» نامه خویش را آغاز کرده بود و از دستیابی به مرقومات داخل نامه تقدیر و تشکر کرده بودند.
حال کتاب «راز آنچه مرقوم داشته‌اند» منتشر شده تا به بررسی توافق ژنو و محصول آن بپردازد و در کنار بررسی این موضوع، تاریخچه مذاکرات هسته‌ای از 1382 تا 1394 را نیز مورد کاوش قرار دهد و بررسی کند.
مرحوم حجت‌الاسلام مهدی مطلبی این کتاب را تالیف کرده تا پرده از مرقومه رئیس جمهور به رهبر انقلاب بردارد. این کتاب در مدت کوتاهی به چاپ ششم رسید.

3- گزارش نا خوانده
کتاب «گزارش ناخوانده از سرانجام یک مسیر» با هدف بررسی جامع تحریم‌های  ظالمانه بر جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف اقتصادی و روشن نمودن سرانجام مسیر مذاکره برای رفع آنهااست.

گزارش ناخوانده» از سرنوشت تحریم و مذاکره سخن می گوید.
چرا با اطمینان می‌گوییم تحریم‌ها با مذاکره برداشته نمی‌شود؟ موضوع تحریم‌ها و راه صحیح مواجهه با آنها را شاید بتوان مهم‌ترین مسئله‌ی مطرح در فضای عمومی این سال‌های کشور دانست. ایران اسلامی هم‌اکنون در حال گذراندن تجربه‌ای تاریخی پیرامون میزان کارایی و موفقیت عملی مسیر رفع تحریم از طریق مذاکره است.

4- ما مفتخریم به این دشمنی
آن چه در اين كتاب جمع آوري شده، بیاناتی از رهبری است درباره " دشمن شناسي" که در جمع دانشجويان ایراد گردیده است. در گزينش بيانات سعي شده بهترین انتخاب برای تبیین ابعاد گوناگون دشمن شناسي شامل: معرفي دشمن، چگونگي و كيفيت دشمني ها، موقعيت كنوني دشمن، سرانجام اين دشمني  و  وظايف ما درقبال دشمنی ها صورت گیرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب به صورت ذیل اقدام کنند:
6 -37840844 - 025
وب سایت : www.manvaketab.ir
نشانی دفتر مرکزی نشر و پخش:
قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه اول، فروشگاه 131 – مرکز نشر و پخش شهید کاظمی

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي