*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

کتاب محرم راز، می کوشد یکی از عرفای گمنام معاصر به نام مرحوم آیت الله شیخ محمد هادی تالهی همدانی را به نسل جوان معرفی کند. عارفی که ایت الله بهجت درباره او فرموده بودند: آیندگان قدر او را خوهند شناخت، و ایت الله حسن زاده آملی فرمودند: من در تالهی فانی شدم. زندگی نامه، ویژگی های شخصیتی، کرامات، از منظر بزرگان و برخی اندیشه ها و گفتارها و دستورالعمل ها بخش هایی از این کتاب هستند. در بخش معرفی اندیشه ها، گزیده ای از نوشتارها و گفتارهای این عارف برجسته در 7 موضوع نماز، ولایت اهل بیت، سیروسلوک، مباحث سیاسی اجتماعی، مرگ، دنیا و تفکر آورده شده است.
این کتاب دارای دو ضمیمه است.
ضمیمه اول گذری اجمالی بر عارفان و عالمان همدان در طول تاریخ است که حدود 50 عارف و عالم همدان طی 10 قرن اخیر را معرفی اجمالی می کند.
ضمیمه دوم مروری بر حیات عالم عارف مرحوم ایت الله سید محمد حسینی آقانجفی همدانی است. وی از دوستان نزدیک مرحوم تالهی است و در نجف اشرف تحصیل نموده است. او از شاگردان عارف بزرگ مرحوم سید علی قاضی است. در این بخش گوشه هایی از زندگی و خاطرات وی از اساتیدش در نجف اشرف بیان گردیده است.

این کتاب به نویسندگی حسین ایزدی و توسط موسسه شهیدکاظمی با قیمت 120000 ریال منتشر شده است
 

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي