*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

بدون شک «توافق ژنو» یکی از مهمترین فرازهای سیاست خارجی کشور در سالهای اخیر است که موافقت‌ها و مخالفت‌های بسیاری را در پی داشته است.

در نامه‌ای که دکتر روحانی بعد از انعقاد توافق ژنو در 3 آذر 1392 برای رهبر معظم انقلاب ارسال کرد، از این توافق به عنوان دستاوردی بزرگ و پیروزی تاریخی یاد شده بود؛ اما رهبر معظم انقلاب در پاسخ به این عبارت اکتفا نمودند: «دستیابی به آنچه مرقوم داشته‌اید در خور تقدیر و تشکر از هیئت مذاکرات هسته‌ای و دیگر دست اندر کاران است…» لذا ضروری‌ست که متن توافق ژنو به دقت بررسی گردد تا میزان «دستیابی» تیم مذاکره کننده دولت یازدهم، به «آنچه مرقوم داشته‌اند» مشخص گردد.

«راز آنچه مرقوم داشته‌اند…» به قلم شهید راه روشنگری «مهدی مطلبی»به رشته تحریر درآمده است و در ضمن فصولی متن توافق ژنو و بیانیه سوئیس(توافق لوزان) را مورد بررسی دقیق قرار داده و در کنار آن نگاهی داشته به تاریخچه مذاکرات هسته‌ای از سال 1382 تا 1394.

«راز آنچه مرقوم داشته‌اند…» در 6 فصل آماده شده که شامل: «تاریخچه مذاکرات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران»، «بررسی نامه‌ای تاریخی»، «به رسمیت شناختن «حقوق هسته ای» ایران»، «شکستن دیوار تحریم‌ها در توافق ژنو»، «بررسی بیانیه سوئیس (توافق لوزان)»، «بررسی نظرات و خطوط قرمز مقام معظم رهبری درباره مذاکرات هسته ای دولت یازدهم» است.

این کتاب کاری از «دفتر مطالعات گفتمان انقلاب اسلامی» است که به همت موسسه شهید کاظمی و با حمایت «مرکز گفتمان انقلاب اسلامی» در 464 صفحه آماده شده است و علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب «راز آنچه مرقوم داشته اند…» می‌توانند این کتاب را از طرق ذیل تهیه کنند.

و همچنین جهت تهیه می‌توانند با شماره تلفن 6-37840844-025 و همچنین از طریق پایگاهhttp://manvaketab.ir اقدام کرده و به زودی نیز جلسه‌ای جهت رونمایی از این کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار خواهد شد.

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي