*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

حمید خلیلی مدیر موسسه و انتشارات شهید حاج احمد کاظمی در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس به تازه‌ترین آثار انتشاراتش اشاره کرد و گفت: برای نمایشگاه کتاب 4 کار خاص در قالب رمان داریم که در صورت آماده شدن آن را در نمایشگاه به مخاطبان ارائه خواهیم کرد. البته تمام تلاش‌مان را به کار بسته‌ایم تا آماده شوند و تاکنون دو جلد از آن آماده شده و دو جلد دیگر را نیز نهایی خواهیم کرد.

وی افزود: این 4 اثر که عنوان «خانه عنکبوت» را برای مجموعه آنها برگزیده‌ایم ترجمه یک مجموعه رمان عربی است که صالح مرسی آنها را نوشته و سیدمهدی نورانی آنها به فارسی برگردانده است. این نویسنده از نیروهای دستگاه اطلاعات مصر در زمان جمال عبدالناصر است که در این کتاب‌ها به داستان نفوذ در دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی می‌پردازد.

خلیلی اضافه کرد: این رمان‌ها یکی از پرفروش‌ترین رمان‌های جهان عرب در طول این سال‌ها بوده، که بر روی هر کدام از مجلدات آن عناوینی چون «نفوذ»، «خیانت»، «اشک دشمن» و «سکو» را نهاده‌ایم.

مدیر انتشارات شهید کاظمی در ادامه گفت: با توجه به اینکه در سال گذشته حدود 40 عنوان کتاب منتشر کرده‌ایم اما این روند روز به روز بیشتر می شود. کتاب «عقب نشینی ممنوع» اثر مهدی مطلبی یکی از عناوینی است که توجه به آن شایسته است. این کتاب بررسی نظرات مقام معظم رهبری درباره مذاکرات هسته‌ای دولت یازدهم (از مرداد 92 تا اسفند 93) و دستاوردهای آن از منظر معظم له است.

او اضافه کرد: همچنین کتاب «اخراجی‌ها»یکی از تازه‌ترین عناوین انتشارت شهید کاظمی است که در سال 94 روانه کتابفروشی‌ها شده است. این کتاب  روایتی صادقانه، بی‌آرایش و آلایش خاطرات شهید احد محرمی علافی است که بصورت شیرین، بی‌پرده، صریح و بدون کم وکاستی ضمن پرداختن به جزئیات منتشر شده است. غلامرضا قلی‌پور و موسی غیور پدیدآورندگان این کتاب هستند.  همچنین کتاب «نامزد خشوگل من» نیز تازه‌ترین اثر حمید داودآبادی است که در سال 94 منتشر شده است. این کتاب مجموعه خاطراتی متفاوت از دفاع مقدس است که به صورت داستان کوتاه و بسیار جذاب نوشته شده است.

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي