*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

دوران دفاع مقدس گنجینه تمام نشدنی افتخارات انقلاب اسلامی ایران است. یکی از توصیه‌های مستمر و اکید رهبر معظم انقلاب، ثبت و ضبط خاطرات ارزشمند آن دوران است که خود گنجینه‌ای است از آداب و فرهنگ ایثار و مقاومت و اخلاق و حماسه و عرفان. استخراج این گنج، نیاز به مهارت و تخصص‌های لازم دارد که به دلیل تازه بودن این موضوع، کتاب و یا ابزار آموزشی لازم، در دسترس نیست.
نویسنده این کتاب که خود از فعالان و اساتید این عرصه بوده و سالها سابقه ثبت و تدوین این خاطرات را به صورت کاملا کاربردی دارد، در این کتاب سعی کرده با روشی کاملا کاربردی، آموزشی، آسان و کوتاه به این موضوع بپردازد. می‌توان به جرئت گفت این اولین باری است که این تجربیات خاص دفاع مقدس به این صورت تدوین و منتشر شده است. کتاب به گونه‌ای است که می‌تواند کمک‌کار علاقه‌مندان به مصاحبه‌گری در عرصه‌های دیگر نیز باشد.
کتاب «گپ‌وگفت حرفه‌ای» دارای 72 نکته‌ی کوتاه و کاملا کاربردی است. این کتاب در 112 صفحه و با شمارگان 3000 نسخه و قطع پالتویی، با قیمت 5000 تومان، از سوی موسسه شهید کاظمی روانه بازار نشر شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب به صورت ذیل اقدام کنند:
6 -37840844 - 025    
وب سایت : www.manvaketab.ir
نشانی دفتر مرکزی نشر و پخش:
قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه اول، فروشگاه 131 – مرکز نشر و پخش شهید کاظمی
همچنین فروشگاه‌های کتاب جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور
 

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي