*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

 مسابقه کتابخوانی کتاب و زندگی حرکت جدیدی از فعالین حوزه کتاب انقلاب میباشد، اولین کتابی که به این منظور اختصاص یافته است کتاب "من زنده ام" می باشد
جوایز در نظر گرفته برای این مسابقه جمعاً به ارزش بیش از یک‌ میلیارد ریال است. یک بخش ویژه هم برای شرکت‌کننده‌های ۱۷ساله در نظر گرفته شده که از طرف مؤلف کتاب اهدا می‌شود؛ چون خانم آباد در ۱۷ سالگی به اسارت درآمدند و می‌خواهند جایزه ویژه‌ای به ۱۷ساله‌هایی بدهند که خاطراتشان را مطالعه می‌کنند.

من زنده ام خاطرات هزارو یک شب اسارت خانم معصومه آباد می باشد که در زمان اسارت فقط 17 سال سن داشتند

از خريد تك نسخه اى كتاب براى خود، توصيه شفاهى به خواندن اين اثر گران بهاء تا ترويج فنى و همگانى آن. تو صیه می شود

مسعود پیرمرادیان  هدف از برگزاری این مسابقه را ترویج کتاب و کتابخوانی عنوان کرد و گفت: در راستای تحقق این هدف، ستادی در تهران راه افتاد که مجموعه‌ها و نهادهای فرهنگی مختلفی در آن مشارکت کردند و قرار است این ستاد، مسابقه‌ای تحت عنوان کتاب و زندگی برگزار کند. استفاده از ظرفیت کتاب‌های پرخواننده که ناظر به یک نیاز در جامعه بوده و برای گروه‌های سنی و جنسی مختلف قابل ارائه باشند، از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه است.

او ادامه داد: تصمیم بر آن است که سلسله ‌مسابقات کتاب و زندگی در طول سال برای مخاطبان و علاقه‌مندان به کتاب ادامه داشته باشد؛ با این هدف که هر کسی همراه خانواده‌اش در طرح مطالعه کتاب شرکت کند. برای ایجاد علاقه به مطالعه، انگیزه‌هایی هم در نظر گرفته شده است؛ ازجمله انتخاب یک کتاب خوب و مفید و قابل مطالعه که از نظر محتوایی برای همه اعضای خانواده مفید باشد. همچنین محتوای آن برای رده‌های نوجوان و جوان و بزرگسال جذاب و مفید و درس‌آموز باشد؛ به‌طوری که در حوزه زندگی بتواند برای آن‌ها نقش راهنما را ایفا کند و سبک زندگی مطلوب ایرانی‌اسلامی را تبلیغ کند.

نحوه شرکت در مسابقه

پیر مرادیان درباره چگونگی شرکت در مسابقه کتاب و زندگی و شرایط آن گفت: مرحله اول این سلسله‌مسابقات که درباره کتاب من زنده‌ام نوشته معصومه آباد برگزار می‌شود، از اول ماه محرم آغاز شده و تا اربعین حسینی ادامه پیدا می‌کند. در این دوره، مخاطبان می‌توانند کتاب را مطالعه کنند و سؤالات مسابقه را هم از طریق پیامک به دبیر خانه ارسال کنند یا از طریق مراجعه به سایت اینترنتی  manvaketab.ir برای شرکت در مسابقه ثبت‌نام کرده و همان لحظه به سؤالات به‌صورت آن‌لاین پاسخ دهند. بسته مسابقه نیز حاوی یک جلد کتاب من زنده‌ام اثر دکتر معصومه آباد و یک بروشور شامل راهنمای شرکت در مسابقه و سؤالات آزمون و لیبلِ شماره سریال و کُد10 رقمی شرکت در آزمون است. با هر کُد آزمون 10 رقمی، سه نفر می‌توانند در جشنواره شرکت کرده و به سؤالات پاسخ دهند.

چطور کتاب را تهیه کنیم؟

پیرمرادیان درباره توزیع و پخش کتاب مسابقه گفت: فرآیند توزیع، در سطح وسیعی در کشور و از طریق شبکه‌های مختلف پخش کتاب انجام می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق کتابفروشی‌هایی که در استان، شهر یا محله‌شان وجود دارد، کتاب من زنده‌ام را تهیه کنند. همچنین می‌توانند از طریق مراکز فرهنگی مانند مساجد، دفاتر فرهنگی و واحدهای فرهنگی موجود در دانشگاه‌ها، دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و ارگان‌ها و مجموعه‌های فرهنگی در سطح شهر، کتاب را تهیه کنند

مسئول دبیرخانه مسابقه کتاب و زندگی ادامه داد: افراد می‌توانند بعد از مطالعه کتاب، در هر محلی که هستند حتی در خانه، به دو روش ارسال پیامک یا مراجعه به سایت اینترنتی، به سؤالات مسابقه پاسخ دهند. همراه با سؤالات، یک راهنما هم عرضه شده که شرکت‌کنندگان با مطالعه آن متوجه می‌شوند که چطور باید از طریق پیامک یا سایت اینترنتی، به سؤالات مسابقه پاسخ بدهند. برای هر کتاب، 20 سؤال تستی به‌صورت متنوع و در دسته‌های مختلف طراحی شده و ما تلاش کردیم اشتراک سؤالات به حداقل برسد؛ یعنی سؤالات دو شرکت‌کننده با هم متفاوت خواهد بود.

جوایز خیلی ویژه!

ایشان درباره جوایز این دوره از مسابقه نیز گفت: جوایز ارزنده‌ای برای این مسابقه در نظر گرفته شده که جمعاً به ارزش بیش از یک‌میلیارد ریال است. یک بخش ویژه هم برای شرکت‌کننده‌های 17ساله در نظر گرفته شده که از طرف مؤلف کتاب اهدا می‌شود؛ چون خانم آباد در 17 سالگی به اسارت درآمدند و می‌خواهند جایزه

علاقمندان این مسابقه که از اول محرم (4 آبان‌ماه 1393) آغاز شده و تا اربعین حسینی (22 آذرماه) ادامه دارد، می‌توانند این کتاب را به همراه پرسش‌نامه از کتابفروشی‌ها و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی سراسر کشور، دفاتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دفاتر انجمن اسلامی دانش‌آموزان، یا از طریق ارسال عدد 1 به سامانه 10001661 و یا تماس با تلفن 63487 تهیه کنند.

افرادی که این کتاب را پیش از این تهیه کرده‌اند، نیز می‌توانند با مراجعه به سایت www.mavaketab.ir پرسش‌نامه را دریافت کنند.

به برندگان این مسابقه، 50 سفر عتبات عالیات، 50 سفر به مشهد مقدس، 100 سکه بهار آزادی و بیش از دو میلیارد ریال جوایز نقدی و غیرنقدی اهدا خواهد شد.

کتاب «من زنده‌ام» روایت هزار و یک شب اسارت دختر 17 ساله ایرانی، معصومه آباد است و به همین منظور، جوایز ویژه‌ای برای دختران 17 ساله شرکت کننده در این مسابقه در نظر گرفته شده است.

 

گفتنی است این مسابقه با همکاری مجمع ناشران انقلاب اسلامی، صداوسیما، سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات اسلامی، بسیج، معاونت فرهنگی سپاه،  نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی ارتش، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی، بنیاد خاتم‌الاوصیاء، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد، معاونت فرهنگی‌اجتماعی شهرداری تهران و سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.

نظرات شما

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي