*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

سایت فروشگاهی من و کتاب و موسسه شهید کاظمی در نمایشگاه کتاب استانی قم حضور فعال دارد

این نمایشگاه از روز شنبه 28 دی ماه بمدت یک  هفته در قم با حضور 300ناشر از برترین ها و فعالان حوزه نشر در سطح کشور برگزار میگردد. غرفه ارائه محصولات موسسه شهید کاظمی  واقع در طبقه اول واحد 112 می باشد.

دو ویژگی خاص دیگر این نمایشگاه این است که برای اولین بار نمایشگاه کتاب استانی در ساختمان بسیار کارآمد و زیبای  " مجتمع ناشران" برگزار می شود که میتواند الگوی بسیار خوبی برای  این حوزه مغفول مانده باشد و در صورت موفقیت این طرح میتواند این مجتمع بعنوان اولین مرکز متمرکز کتاب ایران و برگزاری نمایشگاههای کتاب دائمی مطرح گردد. در حال حاضر این ساختمان بسیار زیبا و در مکانی مناسب در قم  بهره برداری شده و در اینده  نزدیک یکی از دغدغه های مهم ناشران همچنین  مخاطبین  محترم را بر طرف خواهد نمود.

همچنین از  برنامه های جذاب دیگر این نمایشگاه را می توان "جشنواره کودک و نوجوان" که توسط شهرادی قم برگزار می شود میتوان نام برد

نظرات شما

  • 1392-11-01 23:17:1
    سلام خداقوت نمایشگاه کتاب بندرعباس تشریف نمیارین؟
  • 1392-11-13 01:00:13
    salam va khoda ghovat lahazate khubi bud...lahazate hozur dar ghorfeye bachehaye haj ahmad... khosh be haletan eltemase doa
  • 1393-04-29 16:52:29
    عالی بود همیطور ادامه بدید ........... دستتون هم درد نکنه

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي